Image

Marka Dan Napoje

Wieloletnie doświadczenie, proekologiczne podejście do produkt, stosowanie najnowszych technologii to wyróżniające markę Dan cechy, które skutkują nie tylko sukcesem komercyjnym przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim pozwalają firmie zapewniać klientom wysokiej jakości zdrowe produkty. Napoje, soki oraz woda naturalna tworzone są na bazie źródlanej wody, której ujęcie należy do firmy Dan od początku jej funkcjonowania, czyli od roku 1993 (Analiza-Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH Nr HU /05/2011/).

W procesie produkcji napojów firma Dan nie korzysta ze środków konserwujących, nie dodaje też cukru, za to polega na metodzie pasteryzacji zapewniającą długą datę ważności produktów bez szkody dla ich naturalnych właściwości zdrowotnych. Zastosowanie szklanych opakowań dla wszystkich rodzajów produktów to decyzja podyktowana troską o środowisko, ale także o smak, gdyż szkło nie wpływa na jakość napoju.

Firma Dan oferuje klientom orzeźwiające i witalne napoje gazowane, zdrowe i naturalne niegazowane soki, naturalną wodę mineralną oraz unikalne w smaku, zgodne z najnowszymi trendami barmańskimi napoje z serii Mr. Dark.